Hurt

Nasza oferta dla klientów hurtowych i zakładów profesjonalnych składa się z ponad 80 produktów. Środki są do nabycia w większych, najczęściej litrowych opakowaniach, na które przewidziane są specjalne ceny hurtowe.

Większość z produktów profesjonalnych nie jest dostępna w naszym sklepie internetowym. Cennik wraz z wyszczególnieniem środków wysyłamy na indywidualne zapytania.

Szczegóły oferty:

1

Środki do czyszczenia i pielęgnacji wszelkiego typu skór

Oferujemy środki do czyszczenia i ochrony skórzanych tapicerek, odzieży, materiałów typu Alcantara i innych wyrobów ze skóry. Oferta obejmuje sprzedaż gotowych zestawów dla klientów indywidualnych, środki w opakowaniach od 1 do 60 litrów, oraz konfekcjonowanie zestawów na indywidualne zamówienie. (specjalny projekt pudełek, indywidualne etykiety i Państwa loga) Mamy też przygotowaną specjalną ofertę dla myjni samochodowych.

Produkujemy też środki dopasowane, do Państwa indywidualnych potrzeb.

2

Środki do renowacji dla producentów wyrobów skórzanych i warsztatów profesjonalnych

warsztat napraw skóry w fabryce Mercedes-Benz
warsztat napraw skóry w fabryce Mercedes-Benz

W ofercie produktów Lederzentrum znajdą też Państwo produkty profesjonalne, przeznaczone do napraw skóry. Jesteśmy w stanie wyposażyć i wdrożyć procedury naprawcze w każdym warsztacie. Zestawy dobieramy wedle potrzeb klientów (dobranie kolorów farb na podstawie Państwa próbek, budowanie zestawów indywidualnych). Z pomocą naszych środków usuniecie państwo rozdarcia, odbarwienia , dziury, przetarcia.

Przykłady na to czego można dokonać przy użyciu naszych środków, znajda Państwo w galerii.

Oprócz samych środków oferujemy Państwu też naszą fachową wiedzę. Mamy ponad 20-letnie doświadczenie w stosowaniu środków, które sprzedajemy. Na życzenie możemy też przeprowadzić audyt procesu produkcyjnego. W ofercie posiadamy też maszyny do badania jakości skóry.

Osoby zainteresowani dystrybucją naszych środków prosimy o kontakt.

Dlaczego warto wybrać Lederzentrum ?

Wiedza – mamy ponad 20 letnie doświadczenie w stosowaniu środków, które sprzedajemy.
Elastyczność – jesteśmy w stanie dopasować swoją ofertę do Waszych potrzeb. Środki na zamówienie, czy Wasze firmowe opakowania nie stanowią dla nas problemu.
Nauka – posiadamy zaplecze laboratoryjne. Przy problemach ze skórami jesteśmy w stanie przeprowadzić badania i zidentyfikować problem.
Pomoc – cały czas służymy pomocą, jeśli chodzi o stosowanie naszych środków, rozwiązywanie problemów czy sam proces renowacji. Piszcie do nas, dzwońcie, przesyłajcie zdjęcia. Pomożemy!