Samodzielna renowacja skóry

Za pomocą odpowiednich preparatów oraz załączonych do nich akcesoriów, zabieg renowacji skóry samochodowej lub meblowej możemy wykonać we własnym zakresie.

Renowacja półprofesjonalna

farba do skóry

Podstawą zestawu jest farba i jej właściwy kolor. Barwnik przygotowujemy do przesłanego wzornika np. element tapicerki, pokrowiec, próbka skóry itp. lub na podstawie katalogów dostępnych w naszym serwisie.

zestawy do renowacji skóry

Zestawy renowacyjne dobieramy indywidualnie. Zalecamy zawsze przed zakupem środków wysłać do nas zdjęcia tapicerki i uszkodzeń. Po obejrzeniu zdjęć polecimy dla Państwa niezbędne produkty. Doradzimy na co zwrócić uwagę i przygotujemy dla Państwa szczegółową instrukcję.

Renowacja profesjonalna

Posiadamy szeroki wachlarz produktów profesjonalnych z których mogą skorzystać firmy.

szkolenia dla fabryk i zakładów

Zapraszamy na szkolenia w zakresie renowacji w warunkach serwisowych.

Renowacja skóry jest zabiegiem jak najbardziej wykonalnym. Skóra jest materiałem długowiecznym i łatwo poddaje się naprawom. Lederzentrum renowacją skór zajmuje się od ponad 20 lat. W tym czasie opracowaliśmy technologie renowacji skóry dla klientów indywidualnych i system profesjonalnych napraw.

W naszej ofercie znajdą Państwo środki do samodzielnych napraw. (farby, płynne skóry, środki czyszczące.) Świadczymy również usługi w tym zakresie. Tapicerkę skórzaną odbieramy z terenu całej Polski. Wszystkie nasze usługi są objęte gwarancją.

Więcej o usłudze znajdą Państwo tutaj: renowacja skóry
Efekty naszych prac można zobaczyć w galerii.

Przed podjęciem decyzji o zakupie środków, lub zleceniem usługi proponujemy wysłać na nasz adres mailowy info@lederzentrum.pl zdjęcia uszkodzeń. Dobierzemy środki i polecimy najbardziej odpowiednie dla Państwa rozwiązanie.

Poniżej mogą Państwo zobaczyć instrukcję renowacji skóry dla klientów indywidualnych.
Zabieg wcale nie jest trudny do przeprowadzenia we własnym zakresie.

4 komentarzy

    1. Dzień Dobry,

      naprawa na siedziskach może okazać się nietrwała, uszkodzenia są rozległe i poważne, może pojawić się problem z przyczepnością farby do podłoża. Nasz serwis zalecałby w tym miejscu wymianę skóry na nową w tym samym kolorze.

      Jeśli jedna jest Pani zainteresowana renowacją we własnym zakresie proszę o kontakt z naszymi konsultantami: https://lederzentrum.pl/kontakt.html

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *