Usuwanie ze skóry tłustych plam

4.5 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 4.50 (3 Votes)
Usuwanie ze skóry tłustych plam - 4.3 out of 5 based on 3 votes

 

Bardzo często w skórach gładkich o otwartych porach ( skóra anilinowa i semi-anilinowa) występują na skórze ciemne tłuste plamy na wysokości oparcia głowy i na oparciach rąk. 

Dotyczy to skór starszych niż 5 lat. Przez okres użytkowania skóra przyjmowała tłuszcze, pot i inne zabrudzenia. Co po wielu latach spowodowało ciemne plamy. Usuwanie tłustych plam ze skóry jeśli przeprowadzamy je we własnym zakresie jest niezwykle ciężkie. Z pomocą może przyjść warsztat specjalistyczny. 

Skóra zostanie wyczyszczona , odtłuszczona i na nowo zafarbowana. Chętnie polecimy Państwu zaufany warsztat.

Jeśli profesjonalny warsztat będzie dla Państwa zbyt drogi możecie Państwo użyć produktów, które polepszą optycznie wygląd mebla.

OPIS USUWANIA TŁUSTYCH PLAM ZE SKÓRY 


Benzyną COLOURLOCK należy zmoczyć szmatkę, i przetrzeć mebel co spowoduje odtłuszczenie powierzchni. Następnie Odtłuszczaczem COLOURLOCK spryskujemy czarne plamy. Pozostawiamy środek do pełnego wyschnięcia na powierzchni skóry. Proszek absorbując tłuszcze ciemnieje. Proszek i resztki olei zbieramy odkurzaczem, resztę delikatnie ścieramy wilgotną szmatką nasączoną Benzyną COLOURLOCK.
Procedurę tą powtarzamy do czasu kiedy po kolejnych cyklach nie następuje widoczna poprawa, lub tłusta plama zniknęła całkowicie. Najczęściej czyszczone w ten sposób miejsca są jaśniejsze od pozostałych. Tłuszcz zniszczył farbę na powierzchni skóry. W celu uzyskania wyrównania koloru należy użyć Farby tonującej, która jest dobierana do koloru Państwa mebla indywidualnie. 

Miejsce po zabarwieniu należy zakonserwować środkiem Anilin Protector. Co zabezpiecza skórę ponownie przed utrata koloru i ogranicz wchłanianie tłuszczów, co za tym idzie zmniejsza ryzyko powstania ciemnych plam.

 

 


usuwanie tłustych plam

Po lewej: Lekkie plamy - do usunięcia we własnym zakresie

Po prawej: Mocniejsze zatłuszczenie - usunięcie we własnym zakresie

Po lewej: Plama wniknęła w głąb skóry - pomóc może jedynie zakład specjalistyczny

Po prawej: Takie zatłuszczenia mogą być usunięte jedynie przez specjalistów

Bezpłatne doradztwo:

Jeśli macie Państwo problem ze skórą, potrzebujecie się poradzić przed zakupem, służymy pomocą.

tel + 48 75 610 62 22

 

Zaufali nam

volkswagen
comodo
kler
solar
vero apartamenti

Kontakt

Lederzentrum
Mroczkowice 53
59-630 Mirsk

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.
 

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Używając naszej strony zgadasz się na przechowywanie ciasteczek na swoim urządzeniu.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem