Jak usunąć przebarwienia po jeansach

4.4285714285714 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 4.43 (7 Votes)
Jak usunąć przebarwienia po jeansach - 4.4 out of 5 based on 7 votes
Bardzo często, w skórach gładkich farbowanych na jasne kolory takie jak: beż czy żółty, zdarzają się zafarbowania. Dotyczy to mebli skórzanych, jak również , skórzanej tapicerki samochodowej. Zafarbowania spowodowane są różnymi częściami odzieży (spodnie, kurtki, paski itd.). 
Materiały takie jak jeans, tekstylia albo skóra często farbują powierzchnię mebli skórzanych. Powstaje chemiczna reakcja łączenia się pigmentów farb. Największym problemem jest to, że pigmenty zostają wciągnięte w powierzchnię skóry. Takich przefarbowań nie można usunąć za pomocą środków dostępnych w zwykłych sklepach chemicznych. Użycie standardowych srodków czyszczących zwykle tylo utrwala przebarwienia.
Zafarbowane powierzchnie, należy najpierw wyczyścić środkiem Softclean. Jeżeli nadal widoczne są zafarbowania, musimy użyć na powierzchni odplamiacza do skór krytychPrzebarwienia z czasem utrwalają się w powierzchnie skóry. Dlatego należy je usuwać możliwie jak najwcześniej. Nanieść odplamiacz na powierzchnię skóry i pozostawić na około 3-5 minut, Pozostałości środka należy zebrać suchą szmatką. Następnie skórę należy wyczyścić. 
 
Po tym zabiegu może wystąpić lekkie zróżnicowanie w kolorze farby. 

Jeśli nastąpi uszkodzenie powierzchni farby, ewentualnie nie do końca udaje się usunąć zafarbowanie, musimy użyć farb tonujących. Przy bardzo ciemnych plamach, należy farbę tonującą nakładać wielokrotnie, w międzyczasie podsuszając powierzchnię suszarką. 

Żeby uchronić się przed dalszymi zafarbowaniami, należy powierzchnię skóry regularnie przecierać utrwalaczem Leder Versiegelung. Produkt ten, zamyka powierzchnię skóry i nie pozwala wnikać obcym pigmentom farby w powierzchnię skóry. 

Dla bezpieczeństwa powierzchnię, które nie zostały zafarbowane, należy również wyczyścić środkiem Soft Clean, a następnie przetrzeć utrwalaczem Leder Versiegelung.
odbarwienai skóry po jeansach

Po lewej: Do usunięcia za pomocą Odplamiacza do skór krytych

Po prawej: Wyraźnie widoczne odbarwienia na skórze gładkiej

Bezpłatne doradztwo:

Jeśli macie Państwo problem ze skórą, potrzebujecie się poradzić przed zakupem, służymy pomocą.

tel + 48 75 610 62 22

 

Zaufali nam

volkswagen
comodo
kler
solar
vero apartamenti

Kontakt

Lederzentrum
Mroczkowice 53
59-630 Mirsk

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.
 

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Używając naszej strony zgadasz się na przechowywanie ciasteczek na swoim urządzeniu.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem