Dużymi krokami zbliżają się Międzynarodowe Targi Materiałów Obiciowych i Akcesoriów Tapicerskich FurniFab w Poznaniu. Targi odbywają się od roku 2003 i przeznaczone są dla wystawców z branży meblarskiej. Na chwilę obecną jest to impreza centralna dostawców B2B, dla przemysłu mebli tapicerowanych i mebli do siedzenia z terenu Polski oraz krajów Europy Środkowo-Wschodniej.

W dniach od 3 do 5 marca 2009 roku odbędzie się kolejna edycja targów. Jak zapowiadają organizatorzy tym razem na odwiedzających oczekiwać będzie szereg nowych grup produktów i tak wielostronny wgląd w aktualne trendy branży meblarskiej, jakiego nie umożliwiają żadne z porównywalnych targów specjalistycznych w tym regionie.

W znacznym stopniu poszerzono spektrum prezentowanych na FurniFab grup produktów: Obok tradycyjnych segmentów produktów, jak materiały obiciowe, półprodukty, materiały tapicerskie i laminaty, inlety i poduszki, tkaniny, materiały z mikrofazy, naturalne i sztuczne skóry, na FurniFab 2009 zobaczyć będzie można następujące nowe grupy produktów: guma gąbczasta i tworzywa piankowe, filce, drelichy materacowe, półfabrykaty tapicerskie, spody sprężynowe, rdzenie sprężynowe, siatki spiralne, formatki sprężynowe, stelaże tapicerskie, kółka meblowe, nici, maszyny szwalnicze, maszyny do krojowni i przynależne do nich oprogramowanie.

Tym samym na trzy miesiące przed polskimi targami meblowymi „Meble” targi FurniFab 2009 zaprezentują specjalistom z branży meblowej najnowsze tendencje w sektorach kooperujących z przemysłem mebli tapicerowanych i mebli do siedzenia w nieznanym dotąd wyborze. Grupą docelową targów FurniFab, których punktem ciężkości są atrakcyjne transakcje zakupu większych ilości produktów, są przede wszystkim osoby o kompetencjach decyzyjnych z sektorów zakupów, wzornictwa i zarządzania produktem. Obecnie targi FurniFab odwiedzają goście z Polski, krajów bałtyckich, Rosji, Niemiec, krajów Beneluksu i Europy Południowej.

Miejsce organizacji imprezy:

Targi FurniFab 3-5 marca 2009 r. Poznań, teren Międzynarodowych Targów Poznańskich.

Więcej informacji o FurniFab na stronie: www.furnifab.pl

Dodaj komentarz

preparat natywirusowy

kliknij w grafikę, aby przejść do sklepu online