Renowacja tapicerki Ferrari 328 GTS

Z początkiem roku mieliśmy przyjemność wykonania usługi na fotelach skórzanych Ferrari 328 GTS. Wyjątkowy charakter tego modelu wymagał od nas skupienia się nawet na najmniejszych detalach. Siedzenia przeszły gruntowny proces renowacji tapicerki skórzanej od czyszczenia, przez farbowanie, na nałożeniu profesjonalnych lakierów wykończeniowych i impregnacji skończywszy. Wszystkie pęknięcia, nierówności w powierzchni skóry zostały odpowiednio zretuszowane i wygładzone, a oryginalny kolor wnętrza przywrócony.  Poniżej prezentujemy relacje z tego zlecenia.

Więcej informacji na temat usług serwisowych renowacji skóry w Lederzentrum znajda Państwo w dziale usługi regionalne. Zapraszamy również do naszej galerii, gdzie prezentujemy również niektóre z efektów, jakie można uzyskać korzystając z naszego serwisu.

Ten post ma 2 komentarzy

  1. WOW, efekt jest świetny. Jaki jest koszt takiej renowacji ?

    1. Dzień Dobry Marku!
      Koszt zależny jest od ilości siedzeń, które mają być poddane renowacji: dwa przednie fotele, czy jeszcze tylna kanapa, a może kierownica i boczki drzwi ? Proponuję wysłać zdjęcia tapicerki na adres info@lederzentrum.pl Jedna z naszych konsultantek dostarczy Panu wszystkich potrzebnych informacji, również tych związanych z kosztami.

Dodaj komentarz