Renowacja foteli skórzanych Ferrari

Do naszego serwisu zawitała ekskluzywna tapicerka Ferrari. Już przy pierwszy wrażeniu widać unikatową linie włoskich projektantów typową dla tej marki. Jednak skóra, jako materiał naturalny również w tym przypadku posiadała uszkodzenia mechaniczne na boczkach. Takie uszkodzenia są typowe dla każdej tapicerki skórzanej w samochodzie. Nasz serwis specjalizuje się w naprawie takich uszkodzeń. Dlatego renowacja foteli skórzanych w naszym serwisie obejmowała przede wszystkim naprawę boczków.

Boczki foteli posiadały dość poważne uszkodzenia, które powstały w wyniku wsiadania i wysiadania z auta. Renowacja tapicerki uchroniła klienta przed kosztowną wymianą skóry i usługi tapicerskiej. Cała usługa została wykonana oczywiście z najwyższymi standardami i gwarancją Lederzentrum.

Tak jak w innych przypadkach profesjonalnie wykonana renowacja tapicerki skórzanej jest w stanie zapobiec wymianie skóry, która jest materiałem szlachetnym, lecz również drogim. Należy również pamiętać, ze fachowo wykonana naprawa może być trwalsza niż sama skóra, dlatego zachęcamy do korzystania z naszego serwisu renowacji skóry:

Poniżej fotografie z przeprowadzonych prac renowacyjnych:

fb4
fb6
fb5
fb1
fb3
fb2

Dodaj komentarz