Renowacja fotela skórzanego Porsche
Tłoczenie na skórze Porsche

Porsche i tapicerki skórzane idealnie się komponują. Przedstawiamy naszą świeżą realizację z renowacji tej wyjątkowej tapicerki. Usługa obejmowała wykonanie kompleksowego odrestaurowania fotela, który jak widać na zdjęciach posiadał spore ubytki. Na boczku powstały poważne uszkodzenia od wsiadania-wysiadania. Brak warstwy wykończeniowej spowodował degradacje, przetarcia i ubytki w kolorze. Skóra perforowana na siedziskach również nosiła ślady zużycia. Oglądając poniższą galerię sądzimy, że renowacja fotela skórzanego wyszła znakomicie 🙂

Po wykonanej usłudze jasna skóra odzyskała blask i oryginalną świeżość. Przetarcia w farbie zostały usunięte. Oczywiście na tapicerkę zostały nałożone ponownie lakiery wykończeniowe, które mają za zadanie chronić skórę przed wycieraniem się koloru.

Właściwa konserwacja skóry samochodowej

W tym miejscu warto wspomnieć, że aby tapicerka skórzana po wykonanej renowacji jak najdłużej była utrzymana w idealnym stanie należy regularnie stosować środki do czyszczenia i konserwacji. Przynajmniej raz na trzy miesiące fotel kierowcy (ponieważ jest najczęściej używany, w przypadku fotela pasażera i tylnej kanapy można ten czas wydłużyć), po czyszczeniu skórę zabezpieczyć środkiem Leder Versiegelung, który dzięki zastosowaniu technologi polimerowej zabezpieczy lakier wykończeniowy przed ścieraniem i w ten sposób zabezpieczy nowo nałożoną farbę.

Wspomniany zestaw można zakupić w sklepie internetowym Lederzentrum – Zestaw do czyszczenia skórzanej tapicerki samochodowej.

Poniżej relacja z wykonanej usługi

Dodaj komentarz

preparat natywirusowy

kliknij w grafikę, aby przejść do sklepu online