Promocja urodzinowa

Firma Lederzentrum Polska 17.10.2008 r. (tj. piątek) będzie świętować pierwsze urodziny. Z tej okazji wszystkie zamówienia detaliczne złożone w tym dniu będą objęte 10% rabatem.

To był dla nas bardzo pracowity rok. Zaczynaliśmy praktycznie od podstaw. Pomogło nam doświadczenie zarówno w handlu e-commerce jak i kilkunastoletnie jeśli chodzi o naprawy skór. Prace nad strukturami firmy ruszyły pełną parą już w listopadzie. Pod koniec listopada 2007 uruchomiliśmy stronę internetową. W lutym pojawiliśmy się na aukcjach internetowych allegro a w kwietniu otworzyliśmy sklep internetowy. W międzyczasie zbudowaliśmy system serwisowy jeśli chodzi o renowację mebli tapicerowanych. W tej chwili meble oraz inne elementy poddawane renowacji na terenie całego kraju odbieramy od naszych klientów bezpośrednio z domu.

Następną ważną rzeczą, którą udało się nam wdrożyć były systemy szkoleń dla serwisantów. Przeprowadziliśmy też w tym czasie kilka audytów procesów produkcyjnych w fabrykach mebli.

Firma stale się rozwija. Przez rok ze względu na brak miejsca zmienialiśmy dwukrotnie lokal. Do końca roku planujemy zatrudnić kolejne osoby na stanowiska magazyniera i serwisanta.
Naszą stronę odwiedza codziennie kilkaset osób z całej Polski. Pomagamy im w rozwiązywaniu problemów ze skórą, doradzamy odpowiednie środki i metody postępowania.

Najbardziej cieszy nas właśnie to, że mamy zadowolonych klientów. Zarówno hurtowych jak i detalicznych. Cieszą wiadomości o usuniętych plamach, które pozwoliły zaoszczędzić setki złotych. Miło nam, że renowacja przeprowadzana we własnym zakresie w domu przynosi pożądane efekty.
Chcemy mieć kontakt z naszymi klientami, wiedzieć czego Wam brakuje w naszej ofercie, co byście usprawnili. My ze swojej strony obiecujemy dalszy wkład w rozwój strony i samej firmy. Będziemy dążyć do ciągłej poprawy jakości obsługi klienta i naszych usług. Pomysłów do zrealizowania, mamy na najbliższe kilka lat, więc pracy nam nie zabraknie.

Na koniec chciałem podziękować naszym obecnym i przyszłym klientom za zaufanie.

Oddajecie swoją skórę w dobre ręce.

Dodaj komentarz