Jak czyścić skórę? – Wideoporadnik

W dzisiejszym wideoporadniku poruszamy kwestię, jak czyścić skórę w sposób prawidłowy, aby efekt był optymalny i powierzchnia nie została uszkodzona.Czyszczenie tapicerki skórzanej nie jest czynnością skomplikowaną i przy zastosowaniu się do podstawowych wskazówek można uzyskać bardzo dobre efekty.

Pierwsza zasada nie przemaczaj skóry. Środki dostępne na rynku są na bazie wody należy używać preparatów w sposób właściwy, oszczędny aby woda nie przemoczyła tapicerki. Środki Lederzentrum/Colourlock dostępne są w butelkach z aplikatorem piany, która dokładnie czyści i minimalizują ryzyko związane z przemaczaniem skóry.

Przy skórze perforowanej (z otworami) należy podchodzić z należyta ostrożnością, aby w jak najmniejszym stopniu dochodziło do przemaczania otworów w perforacji.

W filmie poruszane są również kwestie, jak prawidłowo czyścić skórę, kiedy używać szczoteczki do skóry i jak radzić sobie z tłustymi plamami i przebarwieniami. I kiedy wybrać Soft Clean, a kiedy Strong Cleaner. Zapraszamy do oglądania.

Dodaj komentarz