Dobieranie kolorów farb do mebli skórzanych Kler i Gala Collezione

[vc_row][vc_column][vc_column_text]

Mamy dobrą wiadomość dla posiadaczy mebli skórzanych marki Kler i Gala Collezione. Do oferty sklepu internetowego dołączyliśmy nowe kategorie poświęcone dwóm wiodącym markom mebli skórzanych w Polsce.

Posiadamy oryginalne wzorniki – próbki skór nowych kolekcji mebli wyżej wymienionych producentów. Dzięki temu usprawniamy realizację zamówień na farby i zestawy tonujące do skóry. Wystarczy wybrać odpowiedni rodzaj i kod koloru z listy w karcie produktu.

Aby przejść do kategorii kliknij w producenta:

[/vc_column_text][vc_row_inner][vc_column_inner width=”1/2″][vc_column_text]kler[/vc_column_text][/vc_column_inner][vc_column_inner width=”1/2″][vc_column_text]logo gala collezione[/vc_column_text][/vc_column_inner][/vc_row_inner][vc_column_text]

Jeśli nie znajdą Państwo właściwego koloru, zachęcamy do wysyłki próbki skóry. Jak uzyskać próbkę ? Instrukcja tutaj.

W najbliższym czasie zamieścimy filmik instruktażowy – JAK UZYSKAĆ PRÓBKĘ SKÓRY DO DOBRANIA KOLORU FARBY?

Zapraszamy do śledzenia nowości na naszej stronie.

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

Ten post ma 2 komentarzy

 1. witam
  jak uzyskac próbkę skór Gala od 130-190

  1. Dzień Dobry,

   Moniko wystarczy skorzystać z tego produktu. W opcjach można wybrać zarówno kolor Gala Collezione 130 i 190. W naszym archiwum posiadamy obydwa kolory. Drugą możliwością jest wysłanie do nas próbki skóry w danym kolorze. Jak uzyskać próbkę skóry wyjasniamy w tym materiale: https://lederzentrum.pl/czeste-pytania/pozostale/kolory-farb.html

   Meble: należy obrócić mebel i od spodu wyciągnąć jedną ze zszywek tapicerskich. Następnie należy wyciąć wystający kawałek skóry nożyczkami do paznokci, bądź nożykiem. Próbka o powierzchni 2 cm2 jest w zupełności wystarczająca. Na koniec zszyjcie Państwo z powrotem skórę zszywaczem biurowym bądź takerem.

Dodaj komentarz

preparat natywirusowy

kliknij w grafikę, aby przejść do sklepu online