Naprawa tapicerki skórzanej

Naprawa tapicerki skórzanej

Naprawa tapicerki skórzanej, to problem przed którym częstą stają użytkownicy samochodów. Najczęściej stosowaną w takim przypadku metodą, była do tej pory kosztowna wymiana całych elementów pokrycia skóry.

Dziury i przetarcia w skórzanej tapicerce samochodowej można usunąć bez wymiany elementów. Przy użyciu środków COLOURLOCK, mniejsze uszkodzenia mogą Państwo usunąć nawet we własnym zakresie, przy użyciu płynnej skóry i kleju do skóry.

Rysy i pęknięcia

Rysy i pęknięcia najczęściej pojawiają się w okolicach boczków oparć siedzeń. Skóra przeciera się też często w okolicach drzwi. Często klienci są przekonani, ze poza wymianą całego elementu tapicerki , nic już się nie da zrobić. Wieloletnie doświadczenie, pozwoliło, nam stworzyć kolekcję środków przeznaczone specjalnie do napraw skóry.

Dokładną instrukcję jak należy usuwać uszkodzenia i pomocne porady, znajdą Państwo w artykule o stosowaniu płynnej skóry.

Artykuły dotyczące farbowania tapicerki samochodowej i renowacji znajdują się w osobnych tekstach:

naprawa tapicerki
renowacja tapicerki
przebarwienie na fotelu samochodowym
skórzana deska rozdzielcza po renowacji
przetarcie na boczku fotela kierowncy
skórzany boczek samochodowy po renowacji

2 komentarzy

  1. Po renowacji mebli skórzanych ;malowanie i lakierowanie /wszystkie środki na bazie wody/ skóra cały czas się klei .Co można na to poradzić. ?

    1. Dzień Dobry,

      Panie Andrzeju, czy renowacja była przeprowadzana środkami Lederzentrum? Czy skóra po farbowaniu została zabezpieczona środkiem konserwującym Leder Versiegelung? Potrzebujemy więcej informacji, aby udzielić Panu konkretnej odpowiedzi.

      Zapraszamy do kontaktu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *