Renowacja skóry

Renowacja skóry jest zabiegiem jak najbardziej wykonalnym. Skóra jest materiałem długowiecznym i łatwo poddaje się naprawom. Lederzentrum renowacją skór zajmuje się od ponad 20 lat. W tym czasie opracowaliśmy technologie renowacji skóry dla klientów indywidualnych i system profesjonalnych napraw.

W naszej ofercie znajdą Państwo środki do samodzielnych napraw. (farby, płynne skóry, środki czyszczące.) Świadczymy również usługi w tym zakresie. Tapicerkę skórzaną odbieramy z terenu całej Polski. Wszystkie nasze usługi są objęte gwarancją.

Więcej o usłudze znajdą Państwo tutaj: renowacja skóry
Efekty naszych prac można zobaczyć w galerii.

Przed podjęciem decyzji o zakupie środków, lub zleceniem usługi proponujemy wysłać na nasz adres mailowy info@lederzentrum.pl zdjęcia uszkodzeń. Dobierzemy środki i polecimy najbardziej odpowiednie dla Państwa rozwiązanie.

Poniżej mogą Państwo zobaczyć instrukcję renowacji skóry dla klientów indywidualnych.
Zabieg wcale nie jest trudny do przeprowadzenia we własnym zakresie.

Ten post ma 4 komentarzy

  1. Dzień Dobry,

   naprawa na siedziskach może okazać się nietrwała, uszkodzenia są rozległe i poważne, może pojawić się problem z przyczepnością farby do podłoża. Nasz serwis zalecałby w tym miejscu wymianę skóry na nową w tym samym kolorze.

   Jeśli jedna jest Pani zainteresowana renowacją we własnym zakresie proszę o kontakt z naszymi konsultantami: https://lederzentrum.pl/kontakt.html

 1. Chciałbym kupić środki do regeneracji skóry najlepiej w sprzedaży wysyłkowej

  1. Panie Zygmuncie,
   aby dokładnie doradzić środki do renowacji skóry proponujemy wysłać zdjęcia tapicerki na nasz adres mailowy -> sklep@lederzentrum.pl Jedna z naszych konsultantek po obejrzeniu fotografii dokładnie doradzi potrzebne preparaty. Adres naszego sklepu internetowego to:
   https://sklep.lederzentrum.pl.

Dodaj komentarz