Czyszczenie skaju, dermy i tworzyw sztucznych

3.875 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 3.88 (4 Votes)
Czyszczenie skaju, dermy i tworzyw sztucznych - 3.8 out of 5 based on 4 votes
Skaj, derma i ekoskóry są z reguły materiałami bardzo mocnymi. Zabrudzenia można z nich bardzo łatwo usunąć środkiem czyszczącym Soft Clean. W celu konserwacji wierzchniej warstwy należy użyć środka PU-Protector. Powierzchnia skóry zostanie pokryta niewidocznym filtrem, który zapobiega wnikaniu zabrudzeń i konserwuje strukturę powierzchni.

 

STARSZYCH SKÓR SZTUCZNYCH I TWORZYW

Tworzywa sztuczne, derma i skaj tracą z czasem substancje zmiękczające i stają się suche, łamliwe i łatwo ulegają rozdarciu. Na proces ten można mieć wpływ tylko w ograniczonym stopniu. Regularna konserwacja i utrwalanie (polecamy środek PU-Protector) opóźniają ten proces. W szczególności środek zapobiega blaknięciu wierzchniej warstwy. Wierzchnie warstwy skaju i skór sztucznych tak jak skóra łatwo ulegają wypłowieniu. Pigmentacja zawarta w materiale nie jest odporna na działanie promieni UV. Zmian kolorystycznych nie można usunąć Farbą Tonującą. Barwnik nie wnika w materiał tak jak to ma miejsce w przypadku skóry. Sztuczne skóry i tworzywa można zafarbować na nowo tylko w zakładzie specjalistycznym. Informacje na ten temat można znaleźć tutaj. Można też zafarbować wierzchnie warstwy skór i tworzyw sztucznych farbą w sprayu. W przeciwieństwie do Farb Tonujących spray`e te bardzo mocno kryją powierzchnię. Często trzeba ich używać z powodu wyraźnych różnic w kolorystyce na całej powierzchni. Tylko mniejsze plamy można pokrywać Farbami Tonującymi. Na powierzchnię nakłada się kilkakrotnie ich cienką warstwę i podsusza w międzyczasie suszarką.
 

USUWANIE RYS ZE SKAJU

Mniejsze rysy na dermie i skaju można łatwo usunąć Płynną skórą. Stosuje się ją taj samo jak w przypadku skóry naturalnej. Niektóre nowe wierzchnie warstwy ekoskór stosowanych w samochodach są tak dokładnie wypracowane, że lico powierzchni działa jak delikatny papier ścierny. Łuszcząca się skóra łokci i rąk oraz kurz powodują szary nalot i ślady ścierania na tych powierzchniach. Zjawisku temu można zapobiec dzięki środkowi PU-Protector. Produkt ten chroni powierzchnie tworzyw sztucznych przed ścieraniem i zabrudzeniem. Należy nanieść PU-Protector na gładką ściereczkę i równomiernie rozprowadzić na powierzchni. Dwukrotne oszczędne użycie jest wystarczające.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

uszkodzenie skaju pękniecie skaju pękniecia na dermie peknięcia dermy na boczku fotela


 

Bezpłatne doradztwo:

Jeśli macie Państwo problem ze skórą, potrzebujecie się poradzić przed zakupem, służymy pomocą.

tel + 48 75 610 62 22

 

Zaufali nam

volkswagen
comodo
kler
solar
vero apartamenti

Kontakt

Lederzentrum
Mroczkowice 53
59-630 Mirsk

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.
 

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Używając naszej strony zgadasz się na przechowywanie ciasteczek na swoim urządzeniu.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem